Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Анощенко рейдерськи захоплює кладовище в Старій Рафалівці (ВІДЕО)

14:28 08.10.2020
3680

Навколо міського голови Вараша Сергія Анощенка розгорівся черговий скандал. Цього разу мова ведеться про кладовище.

Днями на місце поховання людей у Старій Рафалівці заїхала техніка із працівниками ЖК «Благоустрій» Вараської міськради. Працівники та техніка самовільно почала робирати тротуари, бруківку. Все для того, щоб звільнити місце, аби мати місце для поховання.

Відео з цього приводу вже активно кілька днів шириться соцмережами

Задля прояснення ситуації за коментарем ми звернулися до сільськогокого голови Срарофалаівської ради Ярослава Ємельянова.

В нас раніше були зустрічі і з громадою села і з керівництвом міста. Зокрема із Сергієм Анощенком та очільником КП «Благоустрій». Домовленостей про нормальне поховання людей з міста ми не досягли. Наші люди злякалися, що Анощенко хоче просто вкрасти землю в нашої громади.

Зараз же на нас почали чинити тиск. Просто заїхала техніка і почали хазяйнувати без нашої згоди. Розбирають елементи благоустрою кладовища. Звільняють місця. Питання в тому, що таким чином міська влада порушує всі можливі і неможливі санітарні норми. Нема достатньої відстані між могилами і тому подібне.

Мораль каже, що потрібно дозволити ховати людей. Втім, такий рейдерський підхід Анощенка лякає людей, - розповів Ярослав Ємельянов.

Із власних джерел нам вдалося з'ясувати, що ситуацію із кладовищем планували вирішувати силовим методом вже після виборів 25 жовтня. Ситуація ж зараз склалася так, що місць для поховання не вистачає вже зараз. Тому і влада вдалася до таких методів, що обурили цілу сільську раду.

Район. Вараш готовий надати міському голові Вараша Сергію Анощенку можливість для коментування даної ситуації.

Коментарі
29 жовтня
Сьогодні
Вчора
27.10.2020
26.10.2020
25.10.2020
24.10.2020
23.10.2020
22.10.2020