Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Район.Вараш — дізнавайся першим про найважливіше!

Район.Вараш – це інформаційний сайт про життя міста й  району. Ми розповідатимемо вам про непересічних людей, цікаві долі, важливі події. Ви першими дізнаєтеся про найважливіші новини свого селища та вулиці.

Саме ми першими повідомимо Вам «Що? Де? Коли?» відбувається  у місті  Вараші та околицях.

Ми  першими розкажемо  Вам про все, що сталось у вашому мікрорайоні, дворі, на вашій вулиці чи Вашому населеному пункті.

«Що відбулося на останньому засіданні районної ради?», «Де відкрили нове кафе?», «Хто завітав до міста?», «Яка культурна подія відбудеться на вихідних?»… Тепер ці питання не будуть Вас тривожити, бо ми оперативно забезпечимо Вас потрібною інформацією.

Також ви можете приєднатися до нашої мережі громадських журналістів і ділитися із жителями свого району цікавою інформацією, фото та відео. 

Ми прагнемо бути кращими для вас. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видання: Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-Каширський,  Район.КіверціРайон.ЛюбомльРайон.Шацьк,  Район.Горохів,  Район.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Турійськ. У Рівненській області діє сім сайтів: Район.Острог  Район.Гоща. Район.Корець. Район.ДемидівкаРайон.СарниРайон.Дубно, Район.Рівне.

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проєкт Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити. Крім того, діють тематичні проєкти - Район.Медицина, Район.Історія, Спорт на районі.

Не зволікайте, зателефонуйте чи напишіть нам просто зараз!

Контакти: varash.rayon.in.ua@gmail.com

27 січня
Вчора
25.01.2021
24.01.2021
23.01.2021
22.01.2021
21.01.2021