стрічка

У Вараші з першим сольним концертом виступить YAKTAK

18 Травня 2023, 16:06
У Вараші з першим сольним концертом виступить YAKTAK 1657
У Вараші з першим сольним концертом виступить YAKTAK

У Вараші в Палаці культури Рівненської АЕС із першим великим сольним концертом виступить YAKTAK

Подія відбудеться 13 червня у рамках першого концертного туру містами України, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK – це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

«У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топчартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів», – йдеться в анонсі.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається в образ, який перегукується із піснею, зі словами та музикою, що звучать. 

«Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане сольний концерт 13 червня у Вараші», – запрошують на концерт організатори.

«Частина коштів з концерту відправлять на Збройні сили України, а також на концерті буде інноваційний збір коштів на авто для сил спеціальних операцій», – йдеться в повідомленні.

Квитки за посиланням

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024