Євген Піший із Вараша – чемпіон України з греко-римської боротьби

27 Лютого 2023, 13:30
Фото зі змагань 1227
Фото зі змагань

У Тернополі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів 2006-07 років народження.

В змаганнях, що відбувались упродовж 24-26 лютого участь взяли 215 спортсменів. Рівненщину на них представляли юні борці з міст Рівне, Сарни, Березне, Костопіль та Вараш, – інформує Рівненська ОВА.

Ці змагання – відбір для участі збірної команди України у чемпіонаті Європи, що відбудеться у червні.

Приємно, що представник міста Вараш Євген Піший став чемпіоном України у ваговій категорії до 110 кілограмів (тренер Сергій Мартинюк);

Срібним призером чемпіонату України став Владислав Солодчук з міста Рівне у ваговій категорії до 80 кілограмів  (тренери Михайло Литвинчук та Скалига Ігор);

Бронзовими призерами стали Нікіта Жижко у вагововій категорії до 65 кілограмів (Рівне) (тренер Михайло Литвинчук і Скалига Ігор) та Григорій Якубишин у ваговій категорії до 80 кілограмів, який представляє Вараш та Костопіль (тренери Володимир Веселовський та Іван Ладоненко).

Загалом за підсумками усіх результатів наших спортсменів Збірна команда Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце серед збірних команд України (старший тренер Віктор Лазарець).