стрічка

Жителям Заболоття тимчасово спростили пропуск до Білорусі

13 Вересня 2021, 15:21
Кордон 221
Кордон

Відповідно до двосторонніх домовленостей між Держприкордонслужбою України та Держприкордонкомітетом Республіки Білорусь, з 6 вересня, громадяни України, жителі прикордонних населених пунктів Рівненщини, можуть перетинати українсько-білоруський кордон для збору диких ягід та грибів. Триватиме спрощений пропуск осіб на територію білоруського республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські болота» до 15 листопада.

Про це повідомляє пресслужба 9 прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Прикордонники здійснюють пропускні операції щоденно з 06.00 до 20.00 години з обов’язковим поверненням громадян на територію України у день перетину державного кордону.

Функціонують тимчасові місця спрощеного перетину кордону:

«Познань» – для жителів населених пунктів Познань, Глинне, Обсіч, Дубно, Хмель;

«Березове» – для жителів населених пунктів Заболоття, Грабунь, Березове, Глинне, Дубно, Хмель;

«Дроздинь» – для жителів населених пунктів Старе Село, Дроздинь, Заболоття.

Громадянам для перетину кордону необхідно мати:

старше 16 років – дійсний національний паспорт громадянина України, довідки з сільського виконавчого комітету з вклеєною фотокарткою і підписом голови сільської ради з печаткою; перепустки, виданої органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право перебування в прикордонній смузі; іменної квитанції про оплату за відвідини республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські болота»;

молодше 16 років – свідоцтво про народження, довідки з сільського виконавчого комітету з вклеєною фотокарткою і підписом голови сільської ради з печаткою. Перетин кордону здійснюватиметься у супроводі законних представників або інших повнолітніх осіб за наявності нотаріально завіреного клопотання. При цьому неповнолітні громадяни до 16 років повинні мати перепустку видану органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право перебування у прикордонній смузі, а також іменну квитанцію про оплату за відвідини республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські болота».

Перетин державного кордону здійснюватиметься лиш в пішому порядку або на велосипедах. Пропуск осіб по паспортному документу у форматі ID-картки здійснюватись не буде.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції особи повинні мати медичні маски та будуть підлягати обов’язковому температурному скринінгу.

 

Коментар
27/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021
25.09.2021