Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Для бізнесменів Рівненщини презентували інвестиційний паспорт

21:00 16.09.2020
238

Оновлений інвестиційний паспорт Рівненщини стане справжнім гідом для компаній, які планують розпочати бізнес у нашому регіоні. Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація. Це своєрідний маркетинговий документ, що розрахований не лише на внутрішній бізнес, а й на закордонних інвесторів.

Інвестпаспорт – це перший продукт Офісу із залучення та підтримки інвестицій в економіку області. Над ним працювали фахівці ОДА, а також представники Агенцій регіонального розвитку та «ІнвестІнРівне».

Паспорт представили під час інвестиційної ради, засідання якої відбулося під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля.

«Ми постійно шукаємо нові підходи до залучення інвестицій, ведення успішного бізнесу на території області. Наші підприємства впевнено сплачують податки та наповнюють бюджети. При цьому місцевий бізнес розвивається, не боїться ризикувати інвестувати у розширення своїх виробництв. Це повертається у вигляді прибутку наших підприємств, розвитку економіки та області в цілому. Тому ми ближче до мети – створення території рівних можливостей», - звернувся до присутніх Віталій Коваль.

Передумови створення інвестпаспорту на Рівненщині є. У цьому переконаний керівник Агенції регіонального розвитку та «ІнвестІнРівне» Дмитро Янушевський. Зараз іноземні донори задумуються про зміну локацій для своїх виробництв. Адже близько 20 років тому інвестори зайшли у європейські країни. Їх зацікавила, в першу чергу, доступність сировини, енергоресурсів та робочої сили. Втім, з часом ці критерії здорожчали. Тому повернути інвестиції стало дедалі важче. А ті, що вдалося вернути, стали менш привабливими.

«Саме тому з’явилася перспектива перенесення інвестиційних виробництв до України. І Рівненщина – не виключення. Адже має логістичну перевагу. Тут вигідно працювати. Адже є доступ до міжнародних та внутрішніх ринків», - розповів Дмитро Янушевський.

Для таких інвесторів, у тому числі, й розроблений паспорт. Він містить структуровану інформацію про Рівненщину: географічне положення, виробничий, ресурсний, логістичний, кадровий потенціал та освіту, структуру економіки, інвестиційні фактори, мобільність, мале та середнє підприємництво, інновації, міжнародну співпрацю, туризм та дозвілля.

Читайте також: Поліцейські вилучили тротил та патрони у селищі Володимирець, Демидівському районі та місті Вараш

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 вересня
Сьогодні
Вчора
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020