стрічка

У Вараші стартувала міжнародна акція World Cleanup Day

14 Вересня 2021, 09:00
Вараш 169
Вараш

У Вараші стартувала Міжнародна акція «Всесвітній день прибирання World Cleanup Day в Україні». Її мета – очистити забруднені території від сміття та мотивувати громадян ставати більш свідомими та зменшувати кількість відходів.

Про це повідомляють у Вараській міській раді.

До World Cleanup Day долучилися виконавчий комітет Вараської міської ради, комунальні підприємства «Благоустрій», «Вараштепловодоканал», Вараський міський центр соціальних служб і представники департаментів, управлінь виконавчого комітету Вараської міської ради, а також активісти та відповідальні громадяни міста Вараш.

Директор КП «Вараштепловодоканал» Юрій Трачук вважає, що долучитися до акції мають не тільки працівники комунальної сфери, органи місцевого самоврядування, а й інші жителі Вараської громади. Слушна нагода організувати прибирання 18 вересня.

«Акцію World Cleanup Day у Вараші проводимо дещо раніше, хоча в Україні вона відбудеться 18 вересня. Усі розділені на групи, до прикладу наше підприємство прибирає уздовж річки Стир. Хочу зауважити, ВТВК отримало сьогодні багато звернень – довідавшись про акцію люди просять зробити щось подібне у вихідні, адже вони також хочуть долучатися», – зазначив директор комунального підприємства.

Напередодні Міжнародної акції у Вараші були визначені пункти збору, на яких організовано прибирання: магазин «Любава» у м-р Будівельників (прибирання території біля річки Стир за кладовищем); міст через річку Стир (прибирання території поблизу річки Стир до ресторану «Маєток»); біля житлового комплексу «Оберіг» (прибирання території лісу у м-р Ювілейний); на початку бігових доріжок до ВП РАЕС (прибирання території гори Хомецької); КЗ «Парк культури та відпочинку» (прибирання території лісу парку культури та відпочинку).

 

Коментар
27/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021
25.09.2021