Співак з Вараського району, Ілля Кубай, переспівав поминальний псалом: відео набрало мільйон переглядів
17 Січня 2025, 14:30

Співак з Вараського району, Ілля Кубай, переспівав поминальний псалом: відео набрало мільйон переглядів
Мільйон переглядів у соцмережах TikTok та Facebook назбирав переспів поминального псалма, який виконав співак з Вараського району, Іван Кубай.
Розповідає Суспільне Рівне.
За словами Іллі, раніше він записав два куплети поминального псалма, оскільки почув виконання священника, яке побачив у рекомендованих відео на YouTube, та мав непростий період в житті.
Співак створив новий YouTube канал, на якому публікує повні версії пісень, тож вирішив записати і цей псалом.
«Це сумна пісня, я навіть трохи вагався, але, думаю, запишу, бо люди просто хочуть це почути. Хоча сумно, що в наш час саме такі пісні набирають багато переглядів, більше людям близькі такі сумні пісні», – розповідає хлопець.
08/02/2025
Субота
08.02.2025
09:20
09:19
07.02.2025
18:23
16:41
15:01
14:31
ГАЛЕРЕЯ
Афіша
Бізнес
Еко
Життя
Закордон
Історія
Культура
Медицина
Освіта
Спорт