стрічка

У Вараському районі викрили ділків, які видобували коштовне каміння на території нацпарку

09 Липня 2024, 18:07
Вилучений бурштин. Фото поліції. 311
Вилучений бурштин. Фото поліції.

Близько 175 кілограмів необробленого каміння бурштину-сирцю, вартістю понад 40 тисяч американських доларів, вилучили на Рівненщині.

Відомо, що сонячне каміння незаконно видобували на території Нобельського національного природного парку,повідомляють у поліції.

Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань у Рівненській області спільно зі слідчими Вараського районного відділу поліції, кілька осіб налагодили незаконний видобуток «сонячного» каменю, а крім того скуповували бурштин різних фракцій в інших незаконних старателів.

Під час санкціонованих обшуків за місцями проживання, в транспортних засобах фігурантів та у будівлях, де зберігався товар, поліцейські вилучили предмети, які підтверджують причетність учасників угруповання до незаконної діяльності — майже 175 кілограмів необробленого бурштину, електронні ваги для його зважування, обладнання для перевірки якості каміння, мобільні телефони, а також понад 430 тисяч гривень.

«Орієнтовна вартість вилученого бурштину на «чорному» ринку становить понад 40 тисяч доларів. Після проведення усіх необхідних експертиз вирішуватиметься питання про накладення арешту на вилучене майно. Наразі триває формування доказової бази для притягнення усіх учасників угруповання до відповідальності», – стверджують у поліції.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром