стрічка

Суд виправдав підозрюваного у хабарництві ексдиректора комунального підприємства у Вараші

19 Червня 2024, 10:34
Юрій Сергійчук 421
Юрій Сергійчук

У Вараші відбувся суд над ексдиректором комунального підприємства «Благоустрій» Юрієм Сергійчуком, якого підозрювали у вимаганні й отриманні 18 тисяч гривень хабаря.

Як стало відомо із вироку, суд визнав посадовця невинним і виправдав його, – пише ІTV.

Зауважимо, що у 2016 році директор комунального підприємства «Благоустрій» за попередньою змовою із головним енергетиком установи погодився, аби компанія «Едль-Рої» встановила відеокамери у Вараші без укладання відповідного договору. За це він нібито вимагав 18 тисяч гривень.

Втім, у суді чоловік свою вину заперечив і розповів, що міська рада письмово зобов’язала КП «Благоустрій» виконати роботи з прокладання кабелю та підключення камер до електромереж, які мала оплатити компанія «Ель-Рої». Тоді обидва керівники погодили об’єми робіт, строки, визначили необхідні матеріали та вартість робіт – 18 тисяч гривень.. Підлеглі обвинуваченого підтвердили його слова.

Суддя визнав посадовця невинним у пред’явленому йому обвинуваченні та виправдав у зв’язку з відсутністю у його діях складу кримінального правопорушення. Рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром