стрічка

Нове ім’я українського хіп-хопу: хто такий Varash і що про нього відомо

08 Червня 2024, 10:20
Varash 1159
Varash

На музичному ринзі українського хіп-хопу не так давно з’явився співак Varash, який, проте, за досить короткий термін встиг потрапити в ТОП українських музичних чартів.

Кожен трек, записаний цим виконавцем, стає хітом, пише Аrt-zona.

Справжнє ім'я виконавця – Володимир Заколодяжний. Йому 30 років. Він народився у Вараші.

Популярність не прийшла до Володимира випадково. З дитячих років він захоплювався вокалом, співав у шкільному хорі. В юні роки створив власний музичний гурт, який виступав не лише на Рівненщині, а й гастролював іншими містами України.

Пізніше на кілька років співак припинив свою публічну творчу діяльність, хоч і не полишав музику як таку, аж поки не повернувся до слухача більш зрілою, сформованою особистістю, талант якої досяг нових вершин. У його треках простежуються тенденції популярної музики, rap, r&b та housе.

Зауважимо, що захоплення музикою не завадило Володимиру здобути вищу економічну освіту та фах фінансиста. Працює у банківській галузі. Пишається тим, що у нього відмінно виходить комбінувати роботу за фахом та улюблену справу свого життя – бути артистом.

Війна неабияк вплинула на творчість музиканта – його вокальне портфоліо поповнилося треками з чіткою громадянською позицією. Композиції «Незламні» та «Руський, давай біжи швидше», за словами автора, він створив для підтримки бойового духу воїнів ЗСУ, для мотивації перемагати.

 

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром