Проходячи МСЕК, помер 43-річний резервіст із Вараша Олександр Максимчук
![Олександр Максимчук Олександр Максимчук](https://varash.rayon.in.ua/storage/cache/images/upload/news/30/2024-05/27-JFQ6Y52L/700x371-6653a95e09aa3.webp)
Помер, перебуваючи на проходженні МСЕК, солдат резерву 43-річний Олександр Максимчук із Вараша.
Про це у своєму тг-каналі повідомив Вараський міський голова Олександр Мензул.
Відомо, що Олександр Максимчук навчався у Вараському ліцеї №5. У 2000 році закінчив ПТУ ВП РАЕС. Упродовж 2015-2016 років брав участь у АТО. Із 2021 року служив за контрактом. Виконував бойові завдання під Соледаром, Краматорськом, Словʼянськом.
Помер 24 травня.
Без батька залишилися двоє синів.
Прощальна хода 27 травня об 11:00 вирушить від лікарні (біля моргу) до Автовокзалу, далі пройде проспектом Шевченка, вулицею Лесі Українки, біля світлофора поверне на Набережну і попрямує до будинку мікрорайон Вараш 29, де проживав Олександр Максимчук. Після прощання біля під'їзду процесія пройде вулицею Набережна до світлофора.
Труну із тілом Героя доправлять до села Нові Підцаревичі (Волинська область), де у місцевій церкві відбудеться служба. Поховають військовослужбовця на кладовищі цього села.
Вічна памʼять!