стрічка

Творчі лабораторії, штучний інтелект та безпека: у Володимирці відбувся всеукраїнський науково-практичний івент

15 Травня 2024, 15:10
Учасники всеукраїнського науково-практичного івенту 242
Учасники всеукраїнського науково-практичного івенту

На базі володимирецького ліцею «Колегіум» відбувся всеукраїнський науково-практичний івент «Організаційно-педагогічні умови розвитку авторської школи «Школа модерн-технологій управління» у воєнний/ повоєнний час».

У заході взяли участь представники державних наукових та освітніх установ, а також директори та заступники директорів закладів освіти з різних регіонів України, – повідомляють на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Учасники заходу ознайомилися з авторською моделлю «Школа модерн-технологій управління», аспектами створення та організації безпечного освітнього середовища у ліцеї в умовах воєнного стану, дізнались про функціонування STEM-центру в ліцеї та про шкільні музеї, які являють собою творчу лабораторію розвитку ключових компетентностей учня та формування всебічно розвиненої особистості; а також про організацію національно-патріотичного й екологічного виховання.

Серед тем, які обговорювали під час заходу – «Генеративний штучний інтелект: практичні інструменти для роботи вчителя у Новій українській школі».

Також гості відвідали творчі студії у рамках Великоднього фестивалю.

Під керівництвом кандидатки педагогічних наук, завідувачки сектору експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Ольги Кіян директори закладів освіти з Одеси, Дніпра, Южного, Миколаєва та Бердянська продовжили свою роботу в рамках всеукраїнського науково-практичного івенту з теми «Використання STEM-лабораторії в освітньому процесі».

Кожен напрям був представлений доповідачами, якими були як педагоги, так і учні ліцею у відповідних локаціях закладу.

Також учасники заходу ознайомились з новим освітнім простором початкової школи, здоров’язбережувальними технологіями, які впроваджуються в ліцеї, та відвідали музей.

Коментар
19/05/2024 Неділя
19.05.2024
18.05.2024