стрічка

У Зарічному пільговики «атакували» пенсійний фонд

30 Листопада 2023, 20:29
Безплатні дрова 514
Безплатні дрова

У Зарічному пільговики створили масову чергу біля пенсійного фонду.

Про це повідомляє Радіо Трек

Люди поспішали надати згоду на обробку персональних даних, аби отримати виплати допомоги – відтепер не сім, а 16 тисяч гривень на сім'ю, на тверде паливо чи дрова на зиму. 

Допомогу надаватимуть впродовж усього опалювального сезону, проте пільговики хотіли надати згоду саме до 1 грудня. Адже ті хто подав заявку отримають кошти від міжнародних донорів, а пільговики, які зроблять запит до 30 квітня наступного року – з держбюджету. 

Проте оформити таку допомогу можна й через особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного Фонду.

«Ті люди, яким надійшло смс-повідомлення від Пенсійного фонду, мають надати згоду на обробку персональних даних. Це можна зробити через особистий кабінет вебпорталу ПФУ, або ж подачею заяви до будь-якого відділення Пенсійного фонду. Якщо ж людині не надійшло таке повідомлення, це означає, що її дані вже містяться у системі і їм не потрібно нічого робити – вони автоматично отримають допомогу» – розповіла начальниця управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Рівненській області Тетяна Папуша.

Нагадаємо, що така додаткова підтримка є одноразовою. Якщо одержувачі пільг або субсидій на тверде паливо раніше отримали будь-яку іншу підтримку від міжнародних партнерів, то виплата не проводитиметься.

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024