стрічка

У Вараші облаштували новий простір для розвитку амбітної молоді

28 Листопада 2023, 14:10
Приміщення Молодіжного центру у Вараші після ремонту 735
Приміщення Молодіжного центру у Вараші після ремонту

Після тривалого ремонту у Вараші відкрили нове приміщення Молодіжного центру «Гуркіт». Урочиста подія відбулась 17 листопада.

Про це повідомляє кореспондентка Район.Вараш.

Ремонт приміщення вдалось зробити в межах проєкту #МолодьТут. Фізично попрацювати довелось команді Центру, місцевій молоді та громаді. Не обійшлось і без допомоги влади.

«Над створенням цього проєкту працювала ініціативна група з чотирьох осіб, які написали та подали заявку: Володимир Бабік (ексдиректор Центру. – ред.), Анастасія Антонюк (начальниця відділу молодіжних ініціатив Вараської міськради. – ред.), Артем Стецюк (керівник громадської організації «Відродження і розвиток». – ред.) та Дмитро Стецюк (заступник Вараського міського голови. – ред.). Це була важка заявка, але в цих молодих амбітних людей була ціль розвивати молодь громади», – розповідає Дарія Стецюк, комунікаційниця молодіжного центру.

«На ремонт ми чекали майже два роки: спочатку на заваді була пандемія COVID-19, а потім – війна, але попри все офіційне відкриття молодіжного центру за адресою мікрорайон Перемоги, 23 відбулось. Цей проєкт і ремонт були реалізовані завдяки програмі «Мріємо та діємо» та впроваджені за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та IREX.

Фінансами допомогла й Вараська міська рада, яка власне й створила комунальний заклад Молодіжний центр «Гуркіт», – додає Дарія.

«Оновлення молодіжного центру — це не лише про ремонт приміщення, а й про нові можливості. Так, наприклад, в межах програми наша команда запускає проєкт «Затусимо разом з Гуркіт»: будуть проводитись ART hub, клуб настільних ігор, мовний та розмовний клуби англійською, кінодискусійний клуб, ініціативи для розвитку компетенцій щодо інклюзивності та емоційного інтелекту, тренінги з медіаграмотності, фото та відеомонтажу і ще багато-багато іншого», – анонсує комунікаційниця.

Також Молодіжний центр проводить низку інших заходів, насамперед благодійних – на потреби ЗСУ. Участь у них можуть взяти молоді люди віком від 14 до 35 років.

Дарія резюмує: «команда «Гуркіт» впевнена, що Молодіжний центр допоможе розвивати та втілювати зміни в громаді міста Вараш, адже у молоді, яка відвідує заходи, є багато крутих ідей, які ми можемо допомогти реалізувати».

Довідково: Молодіжний центр відкритий щодня: понеділок-пятницю – з 12:00 до 22:00, суботу-неділю – з 15:00- 22:00.

Анонси заходів від «Гуркоту» можна знайти на сторінках Молодіжного центру в соцмережах.

Ліана АДАМЮК

Читайте також: 

Коментар
08/02/2025 Субота
08.02.2025
07.02.2025