стрічка

На Рівненській АЕС триває підготовка до осінньо-зимового періоду

21 Вересня 2023, 17:41
Протипожежні навчання на Рівненській АЕС 686
Протипожежні навчання на Рівненській АЕС

Задля надійної роботи енергоблоків на Рівненській АЕС вживаються додаткові заходи з посилення пожежної безпеки.

Про це йдеться на сторінці атомного об'єкта.

У дописі зазначили, що аби запобігти виникненню пожеж та оперативного реагувати на них під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду в ході експлуатаційних нарад на РАЕС розглядаються питання протипожежного захисту в структурних підрозділах та низка додаткових протипожежних заходів.

За словами начальника відділу пожежної безпеки РАЕС Миколи Шимка, здійснено додаткові перевірки стану пожежної безпеки об’єктів електростанції, під час яких увагу закцентували на справність систем виявлення і гасіння пожеж, пожежної техніки, внутрішнього і зовнішнього водопроводу, інших джерел водопостачання, резервних джерел електроживлення, вентиляції та систем протидимного захисту, теплових мереж. 

Також працівники станції перевірили на відповідність до вимог правил пожежної безпеки шляхи евакуації, силові та освітлювальні електромережі та поновили наочну протипожежну агітацію.

А також на станції відбуваються протипожежні тренування персоналу та пожежно-рятувальних підрозділів з відпрацюванням тактичних прийомів, практичних навичок гасіння пожеж в умовах низьких температур із застосуванням первинних засобів пожежогасіння і засобів індивідуального захисту персоналу. 

За підсумками організованих заходів на Рівненській АЕС відбудеться засідання пожежно-технічної комісії.

«Комплекс заходів із запобігання виникненню пожеж виконується для забезпечення сталої роботи РАЕС із виробництва електричної та теплової енергії. Адже ми повинні ефективно підготувати об’єкти підприємства до безаварійної роботи в період несення максимальних навантажень», – зазначив Микола Шимко.

 

 

 

Коментар
01/12/2023 Четвер
30.11.2023