стрічка

На Рівненській АЕС відбулась профорієнтаційна зустріч зі студентами

19 Вересня 2023, 18:21
Профорієнтаційна зустріч на Рівненській АЕС 279
Профорієнтаційна зустріч на Рівненській АЕС

У межах профорієнтаційної зустрічі на Рівненської АЕС відбулась бесіда зі студентами різних закладів вищої освіти, які проходять виробничу та переддипломну практики у підрозділах електростанції.

Про це йдеться на сторінці атомного об'єкта.

Під час спілкування заступник генерального директора РАЕС з персоналу Богдан Шмигельський розповів про власний трудовий шлях в атомній галузі, перспективу розвитку енергетики України загалом та Рівненської АЕС зокрема, спеціальності, що мають попит на РАЕС та співпрацю з провідними технічними вишами країни, а саме дуальну освіту та укладання тристоронніх договорів. 

«На Рівненській АЕС систематично оновлюється та посилюється кадровий потенціал, зокрема створюються максимально комфортні умови для практикантів-студентів різних напрямів у сфері атомної енергетики...Переконаний, що після закінчення війни в Україні будуватимуть нові атомні блоки, що оживить всю економіку країни та відповідно зробить професію енергетика ще більш популярною та престижною».

Також присутні дізналися про етапи працевлаштування на станцію, соціальні проєкти та конкурси, які сприяють самореалізації та професійному зростанню молодих спеціалістів, а також волонтерську діяльність рівненських атомників. 

Загалом зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, коли студенти могли ставити цікаві для них питання та ділитися власними враженнями від перших тижнів практики.

У дописі нагадали, що із середини вересня семеро студентів Національних університетів «Львівської» та «Одеської політехніки», Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського та Луцького національного технічного університету здобувають практичний досвід у підрозділах РАЕС. 
Коментар
01/12/2023 Четвер
30.11.2023