стрічка

Пізнавальний захід з барбекю: вараські рятувальники організували для школярів цікаве дозвілля

22 Квітня 2023, 11:08
Працівники ДСНС влаштували цікаве дозвілля юним пожежникам 521
Працівники ДСНС влаштували цікаве дозвілля юним пожежникам

Для школярів-учасників команди юних пожежників-рятувальників Заболоттівської гімназії Вараської громади організували цікавий захід та відпочинок із барбекю.

Про це йдеться на сторінці надзвичайників Вараського району.

Зустріч з дітьми відбулась на території одного з пожежно-рятувальних загонів з охорони Рівненської АЕС.

Першою частиною заходу став урок з безпеки, на якому фахівці ДСНС розповіли про основні причини пожеж і послідовність дій у разі їх виникнення, як необхідно поводити себе при виявленні підозрілих або вибухонебезпечних предметів та нагадали дітям номери телефонів екстрених служб.

Після теоретичної частини на школярів чекала екскурсія пожежно-рятувальним підрозділом. 

Далі «юні рятувальники» мали змогу відчути себе справжніми вогнеборцями: одягнути спорядження рятувальників на швидкість, загасити умовну пожежу вогнегасником та різного виду пожежними стволами, приміряти костюм хімзахисту, та багато іншого. Також для них провели показ пожежно-рятувальної та спеціальної техніки, а також різного роду спецобладнання.

Після насиченого дня на школярів чекав пікнік із барбекю.

Коментар
17/01/2025 П'ятниця
17.01.2025
16.01.2025