стрічка

Мариніна розповіла, на що витрачають десятки мільйонів гривень, виділені з бюджету Вараської громади

20 Квітня 2023, 09:18
Фото ілюстративне 760
Фото ілюстративне

Вараська громада свого часу відгукнулась на прохання виділити кошти для зміцнення обороноздатності громадам району, для районної й обласної оборонних програм.

Як витрачаються кошти, в інтерв'ю телеканалу «ЕнергоАтом» розповіла начальниця Вараської районної військової адміністрації Людмила Мариніна.

За словами начальниці РВА, мільйон гривень із виділених Вараською міською радою для районної оборонної програми використовуються для укріплення прикордонних рубежів, для зміцнення обороноздатності району, для допомоги військовим частинам прикордонників, територіальної оборони, Нацгвардії.

Щодо 35,5 мільйона гривень для обласної оборонної програми, то вони використовуються для допомоги всім силам безпеки й оборони, для взаємодії з УВО «Волинь», з територіальною обороною, зокрема, 104 окремою бригадою територіальної оборони, для взаємодії з СБУ, поліцією тощо.

Нагадаємо: з бюджету Вараської громади у лютому 2023 року 35,5 мільйона гривень виділили на оборонні потреби. Відповідне рішення обранці ухвалили 9 лютого під час пленарного засідання 30 сесії.

Ще 4,7 мільйона гривень обранці виділили для Локницької, Антонівської, Рафалівської, Полицької, Каноницької і Зарічненської громад для підтримки у виконанні завдань із оборони населених пунктів.

Читайте такожНа оборону Вараська громада виділила з бюджету 35,5 мільйона гривень

Усе інтерв'ю можна переглянути тут:

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024