стрічка

Собор у Вараші вийшов з-під юрисдикції УПЦ МП та приєднався до ПЦУ

05 Квітня 2023, 20:57
Релігійні збори. Вараш. 5 квітня 2023 50023
Релігійні збори. Вараш. 5 квітня 2023

На майдані Незалежності у Вараші відбулись збори релігійної громади парафії Спасо-Преображенського собору Сарненської єпархії УПЦ МП про перехід до Православної церкви України.

Для участі у зборах, що відбулись 5 квітня, зареєструвалося 1015 осіб, – інформує Вараський міський голова Олександр Мензул.

«Питання про зміну підлеглості у канонічних і організаційних питаннях релігійної громади шляхом внесення відповідних змін до статуту підтримали 1012 осіб», – зауважує міський голова.

За зміну підлеглості проголосували 1002 учасників зборів, утримались – троє.

«Таким чином, релігійна громада парафії Спасо-Преображенського собору вийшла з-під юрисдикції московського патріархату та приєдналася до Православної церкви України», – зауважують у Рівненській єпархії УПЦ.

Також учасники зборів вирішили:

  • затвердити статут релігійної громади у новій редакції,
  • припинити повноваження парафіяльної ради релігійної громади, яка була обрана і діяла до зміни підлеглості у канонічних і організаційних питаннях,
  • обрати склад ревізійної комісії релігійної громади,
  • провести реєстрацію статуту релігійної громади в новій редакції та державну реєстрацію змін до відомостей про релігійну громаду, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Читайте також:

Коментар
16/06/2024 Неділя
16.06.2024
15.06.2024