стрічка

Релігійна громада у Вараші має намір перейти до ПЦУ

04 Квітня 2023, 21:09
Спасо-Преображенський кафедральний собор, Вараш 4090
Спасо-Преображенський кафедральний собор, Вараш

До депутатів Вараської міськради звернулась ініціативна група Спасо-Преображенської парафії Сарненської єпархії УПЦ (МП) міста Вараш з питанням про перехід релігійної громади до Православної церкви України (ПЦУ).

Відповідне звернення обранці громади заслухали та підтримали 4 квітня під час засідання 32 позачергової сесії міськради, – повідомляє Вараський міський голова Олександр Мензул

«Всі, хто ще є прихильниками московського патріархату, давайте у цей Великий піст поглянемо правді у вічі та запитаємо себе, скільки вам потрібно ще крові та скалічених долей сімей, які вам потрібні ще докази того, що росія дійсно агресор, від якого гинуть мирні безвинні люди?

Саме в час, коли весь наш народ вкотре здобуває незалежність своєї Держави, виборюючи її кров’ю, станьмо, у Христі браття та сестри, і ми разом, пліч-о-пліч, в боротьбі за незалежність і єдність нашої держави та нашої Християнської віри», – йшлося у тексті звернення, озвученому ініціативною групою.

До слова, 5 квітня о 12:00 на майдані Незалежності міста Вараш відбудуться збори релігійної громади Спасо-Преображенського Собору міста Вараш щодо переходу до Православної церкви України.

Читайте також:

Коментар
16/06/2024 Неділя
16.06.2024
15.06.2024