стрічка

Рівненську АЕС відвідав міністр Галущенко

12 Лютого 2023, 07:50
Візит Галущенка на РАЕС 1138
Візит Галущенка на РАЕС

Атомна генерація додала 1220 МВт потужності до енергосистеми України – після планово-попереджувального ремонту четвертий енергоблок Рівненської АЕС під'єднали до електромережі.

Про це повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

З такої нагоди 11 лютого атомну станцію відвідали міністр енергетики України Герман Галущенко та президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

«Попри намагання країни-терориста залишити українців без світла і тепла, ситуація в українській енергосистемі контрольована. Цьому, зокрема, сприяла самовіддана праця наших атомників, які швидко провели середній плановий ремонт на цьому енергоблоці-тисячнику з перевантаженням ядерного палива. Дякую вам за це», - зазначив міністр енергетики.

 

Герман Галущенко також відвідав машинну залу іншого енергоблока, де завершився відновлювальний із заміною ротора ремонт турбогенератора. Завдяки цьому енергоблок повернувся на свою максимальну потужність, додавши до енергосистеми ще 220 МВт електроенергії.

Тож тепер в енергосистемі України працюють усі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій, розташованих на підконтрольній державі території.

Ще шість енергоблоків тимчасово окупованої Запорізької АЕС зупинені.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, максимальна потужність РАЕС суттєво зменшить дефіцит генерації в енергосистемі та дозволить скоротити тривалість відключень електроенергії.

Нагадаємо: у Рівненській області 12 лютого не буде відключення електрики.

 

Читайте такожРосія бідкається, МАГАТЕ розводить руками або Як окупанти брешуть про зброю на Рівненській АЕС

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024