стрічка

Двом жителям Вараша, що постачали наркотики в колонію, повідомили про підозру

21 Вересня 2022, 14:59
Учасники ОЗГ 897
Учасники ОЗГ

Сімом учасникам організованої злочинної групи, серед яких двоє варашан, повідомили про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні наркотичних засобів з метою збуту, та у їх передачі у місця позбавлення волі, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

За даними слідства наркобізнес в колонії на Сарненщині, користуючись своїм авторитетом, організував, так званий, «смотрящий». Він залучив до своєї діяльності ще двох ув’язнених та трьох своїх близьких знайомих за межами установи, а саме двох жителів Вараша та рівнянку.

Учасники організованої групи налагодили схему постачання до закладу наркотичних речовин – канабісу, бупренорфіну, метадону та трамадолу. Використовуючи корупційні зв’язки, вони залучили до свого «бізнесу» працівника, котрий мав право входу на територію колонії у зв’язку із виконанням трудових обов’язків.

Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали та формували в одну передачу, яку за винагороду кур’єр доставляв у заклад. Іноді пакунки просто перекидали через паркан. Частину наркотиків засуджені лишали для власного використання, ще частину продавали іншим ув’язненим.

Протизаконну діяльність організованої групи правоохоронці викрили та припинили у червні цього року.

Крім підозри в налагодженні наркобізнесу організатору схеми додатково повідомили про підозру в умисному встановленні та поширенні в суспільстві злочинного впливу, вчинених в установі виконання покарань, а кур’єру – у проханні та одержанні працівником установи, який не є службовою особою, неправомірної вигоди, за вчинення дій з використанням становища, яке займає працівник в установі.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років (а організатору – до 15 років), з конфіскацією майна.

Коментар
Код блоку:
06/10/2022 Четвер
06.10.2022
05.10.2022