УВАГА Рівненщина!

повітряна тривога

усі в укриття

стрічка

Рівненщина має план евакуації на випадок вторгнення ворога з Білорусі

02 Серпня 2022, 13:25
Фото ілюстративне 2425
Фото ілюстративне

У Рівненській ОВА засідала евакуаційна комісія, участь у якій взяли представники РДА, силовики та військові.

Про результати наради повідомляють у відомстві.

«Ми ні не хвилину не відкидаємо загрози зі сторони Білорусі. Продовжуємо моніторити ситуацію на кордоні, посилювати систему цивільного захисту, передусім об’єкти укриття. А на випадок найгіршого сценарію у нас є затверджений план для евакуації цивільного населення. Разом з тим, Рівненщина продовжує тісно комунікувати з областями, які вступили у воєнні дії, аби вчасно запобігти негативним наслідкам», – зазначив перший заступник голови ОВА Сергій Подолін.

Так, під час наради представники ОК «Південь» поділилися досвідом евакуації населення на Запоріжжі, до якої були залучені військові з області. Також до плану евакуації Рівненщини долучили практичні рекомендації, які напрацьовані під час відвідин Чернігівської області начальником ОВА Віталієм Ковалем. 

На комісії йшлося також про алгоритми дій під час евакуації, місця збірних пунктів, логістику, важливість проведення фільтраційних заходів з метою виявлення диверсійних груп. 

За результатами засідання Сергій Подолін доручив доопрацювати можливі шляхи евакуації маломобільних груп та найбільш незахищених верств населення, зокрема підопічних інтернатів та важких хворих у лікарнях.

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 Четвер
18.08.2022
17.08.2022