стрічка

Тенісистка Цуренко в Будапешті вирвала перемогу у росіянки і вийшла у чвертьфінал турніру

13 Липня 2022, 18:39
Леся Цуренко 503
Леся Цуренко

Уродженка Володимирця, українська тенісистка Леся Цуренко здобула надскладну перемогу у матчі 1/8 фіналу турніру WTA у Будапешті.

У трьох сетах вона дотисла представницю Росії Камілу Рахімову, – пише Суспільне.

Цуренко була близькою до поразки, але у підсумку здобула надвольову перемогу і вийшла у наступний раунд змагань.

Суперниці обмінялися брейками вже у двох стартових геймах поєдинку. До кінця партії кожна з тенісисток загалом віддала по чотири гейми на власній подачі. Долю першого сету на тай-брейку на свою користь вирішила Рахімова.

Ще три брейки Леся записала на свій рахунок у другій партії, в якій віддала два гейми на власній подачі. Однак цього разу змогла дотиснути росіянку і перевести гру у вирішальний третій сет.

Обмін брейками продовжився у вирішальному третьому сеті. Цуренко програвала матч з рахунком 3:5 і була близькою до поразки.

Проте у підсумку Цуренко вирвала перемогу у росіянки. Українська тенісистка виграла усі наступні чотири гейми поспіль і здобула перемогу.

Матч між Цуренко та Рахімовою тривав майже чотири години і став найдовшим у 2022 році на жіночих турнірах WTA.

Попри перемогу, українка реалізувала лише 40% брейкпоїнтів.