стрічка

У Вараській громаді інспектували те, що лишилось від Селянського лісу

22 Квітня 2022, 10:17
Селянський ліс 662
Селянський ліс

На території Вараської громади 21 квітня працювала комісія з обстеження лісових насаджень, створена Радою оборони області.

Екологи, правоохоронці, лісівники, представники місцевої та виконавчої влади інспектували кооператив «Селянський ліс», до якого входить десять тисяч гектарів лісових насаджень, –  повідомляє кореспондент Район.Вараш.

Про те, що на території Вараського району варварськи знищується ліс, говорилося й писалося вже чимало. Вказівки зупинити незаконні рубки лісу неодноразово давало й керівництво області. Проте ні кримінальні провадження, ні суди проблемі не зарадили. Ліс невпинно продовжує перетворюватись на пустку.

«Коли варварські знищуються лісові насадження, власників і відповідальних немає – ніхто із кооперативу «Селянський ліс» нічого не бачив, не чув і нічого не знає. А коли стоїть питання  передачі лісу в державне підприємство, горе-господарники тут як тут. Ще б пак, це ж 10 тисяч гектарів лісу... колись було», – не стримує емоцій голова Вараської РВА Людмила Мариніна.

Це перша така робоча інспекція, але не остання, запевняють в РВА та додають, що роблять усе можливе, аби ліс перейшов якомога швидше у державну власність, а конкретно – під охорону ДП «Рафалівський лісгосп».

«Обстежимо кожен куточок Селянського лісу, позначимо кожне згублене деревце, визначимо суми збитків і почнемо чистити наше суспільство від таких господарників, від таких варварів, від злочинців», – запевняє Людмила Мариніна.

Коментар
02/07/2022 Субота
02.07.2022
01.07.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром