стрічка

єПідтримка: українцям почали виплачувати по 6500 гривень

21 Березня 2022, 21:55
Дія 343851
Дія

Розпочались перші виплати єПідтримки для тих українців, які втратили роботу через війну.

Про це повідомив міністр трансформації Михайло Федоров.

Заявки на отримання коштів у сумі 6500 гривень вже оформили 3,2 мільйона українців.

«Гроші виплачуватимуть почергово», – зауважив Федоров.

Нагадаємо: 6500 гривень допомоги зможуть отримати застраховані працівники, які не можуть працювати через війну, зокрема:

  • наймані працівники, за яких сплачується ЄСВ;
  • ФОП усіх груп.

Як отримати:

Кошти виплачуватимуть через додаток «Дія» в межах програми «єПідтримка». Щоб подати заявку на допомогу від держави необхідно: Зайти в додаток «Дія» та натиснути меню «Послуги» та «єПідтримка»; Вибрати картку «єПідтримка»; Натиснути «Отримати допомогу»;

Очікувати на зарахування коштів упродовж доби на віртуальну картку банку, який ви обрали.

Заявку можна подавати, навіть якщо ви раніше вже отримувати 1000 гривень за вакцинацію від ковіду. Витратити 6500 гривень допомоги можна на будь-які товари або послуги без обмежень.

Коментарі
13 Червня 2022, 08:11
Почему в окупированые територии нет помощи не какой или тут не люди ?
13 Червня 2022, 11:05
Выплат нет! Только обещают в минсоцполитике то на начало,то средину и конец месяца.
13 Червня 2022, 12:38
Почему не приходит помощь
13 Червня 2022, 17:01
Чому нема виплат,чи все це побрехеньки
13 Червня 2022, 17:04
Я вже давно ці гроші отримала й потратила...
13 Червня 2022, 17:46
У меня заявку приняли чёрт знает когда и до сих пор никто ничего не выплатил ,наверное и ничего не выплатят!!! Хотя с дочкой подавали одновременно и она уже чёрт знает когда получила А я до сих пор нет.
13 Червня 2022, 17:50
А самое интересное во всей этой ситуации то что заявка была принята,потом деньги были начислены писали в ДИЕ,хотя их и не было,а сейчас даже в ДИЕ нельзя зайти и отдать заявку,РАЗВОДЯТ КАК ХОТЯТ,А ПОТОМ ВЕРЬ ИМ!!!
13 Червня 2022, 20:34
Написано даже если вы получали за вакцинацию 1000, то можно будет получить и 6500, а в итоге не чего не можно сделать, брехуны вы, только людям голову морочите
14 Червня 2022, 02:53
З березня місяця очікую, і якось ні як ... За те в Дії витаю через десять днів отримаєш, тільки що....??? Я би цих керувальників всіх галузом та й сюди поближче до війни... Зарплатню задержують двоє дітей це просто якась матня, я вже не можу девитись в очі дітлохам....
14 Червня 2022, 05:52
Заявка була подана успiшно ще в березнi мiсяцi, але виплата ще й досi не надiйшла. При оформленнi y повiдомленнi було написано, що кошти надiйдуть протягом десяти робочих днiв. Взагалi як це розумiти?
14 Червня 2022, 06:01
Заявку подавав ще в березні, кошти так і не отримав
14 Червня 2022, 06:51
Оформила жінка якраз перед закриттям цієї програми,здається,у кінці березня.По сей день рак свище,грошей катма.Найобка.
14 Червня 2022, 09:31
Подала заяву ще в березні,і чоловік і син,а в кінці кінців дуля. Очікуйте. Вже три місяці пройшло,для чого брехати.
14 Червня 2022, 12:22
Чому не має виплат 6500
14 Червня 2022, 18:01
Заявку подала 28 03 відповідь задовільно а грошей по сей час немає
14 Червня 2022, 18:31
Ублюдки я на вас подаю заявление в Прокуратуру, мне отказано во всех социальных выплатах, там разберутся
14 Червня 2022, 18:33
Петушвра, дырявый,забанил, Ничего дорогу я знаю
14 Червня 2022, 18:39
Когда будут деньги 6500
14 Червня 2022, 22:36
О имеют свой народ, то через 10 дней, то ждите в мае, теперь в июне! Забыли написать в каком году.
15 Червня 2022, 00:45
У березні успішно подала заяву, досі нічого не отримала. Якось дивно, одні отримали, інші ні.
15 Червня 2022, 04:52
Подали заявку 31.03. деньги не пришли.Ждём как и все кто так и не получил помощи.Если этой выплаты так и не будет,то можно было бы людям сразу сказать или признаться что НЕ ЖДИТЕ.Кто подал до 23.03. все получили,а кто после,то так и ждём.Есть ли смысл надеяться на эту помощь? Кнопка так и светится серым "Очікуйте протягом 10 діб,ваша заявка успішно оброблена" И другую помощь не оформить....
15 Червня 2022, 06:29
Доброго ранку чому до сих пор немае допомогу оформляла ще на початку квитня в загали вона буде
15 Червня 2022, 10:39
Я також подав заявку ще в березні,. Дія відповіла що заявку прийнято успішно,чекайте виплату на протязі 10 робочих днів. Та і досі немає нічого. Куди звертатися ,кому вірити.
15 Червня 2022, 11:15
Нет и небудет.
15 Червня 2022, 13:19
Нет выплаты хотя заявку подовал ещё в марте
15 Червня 2022, 20:01
Приняли заявку 26.03. Выплат до сих пор нет. По большому счету о нас уже забыли. Мне ничего не остаётся как идти работать к рашистам. Потому что работы нет, большинство предприятий не работают. Некоторые работают на рашистов. Цены на продукты "¶здец" наличных очень мало. За обналичивание 5-13%. И как здесь выжить? Связь в городе глушат украинской связи нет.
16 Червня 2022, 12:36
Постiйно брешуть. Нiчого не отримала. Мама померла 14.03, сестра iнвалiд 2 групи пенсiя 2300. Кудись треба подавати скаргу. Ганьба чиновникам
16 Червня 2022, 12:42
Жаль, треба було тiкати за кордон. Там хоч обiцянок дотримуються
21 Червня 2022, 09:18
Заяву подала ще 27 березня, досі грошей немає.
21 Червня 2022, 12:59
Когда прийдут 6500?
21 Червня 2022, 13:16
Для чого це все писати (маю наувазу коментарії вище)? Все ж пояснили, коштів в держави не вистачило. З'являться - нарахують. Я теж подала 31.03 і поки не отримала. В нас війна в державі! Утримувати армію потрібно, пенсії виплачувати (усе платять без затримок). А ви лише ниєте! Вас тих 6500 сильно спасе? Сидіть тай чекайте мовчки. Дякуйте, що взагалі щось потім нарахують
21 Червня 2022, 15:39
Ой, така радість, така радість, є допомогу не отримала, хоча я ВПО, інвалід 2 групи і, як працюючий пенсіонерці пенсія 2300 грн за 44 р.трудовогу стажу, але!!! держава дбає, добавили пенсії аж 27 гривнів та ще й 30 копійок!
21 Червня 2022, 18:21
Когда будут деньги 6500 подала заявку 30 марта
22 Червня 2022, 08:45
Обіцяли всім, чия заявка була успішно прийнята, виплату протягом 10 днів хтось отримав, хтось ні. Давайте тоді й усі інші виплати - пенсій, зарплатню бюджетникам і всю іншу соціалку вибірково платити. У нас же не всі рівні. Чим довше затягувати, тим менше залишатиметься тих, кому залишиться виплачувати обіцяне. І можна далі 3,14 про успіхи і досягнення країни в смартфоні...
23 Червня 2022, 13:06
Оформила заявку 28.03 денег до сих пор нет.
23 Червня 2022, 17:12
Оформила 29.03.22 та же самая история...денег та и нет...писала в минекономику ,несколько раз,ответ один и тот же деньги будут нараховани найближчим часом....такое чувство,что издеваются,или испытывают людей выживет,не выживет.....
25 Червня 2022, 13:36
Я заявку подал 28 марта и по сегодняшний день не пришли! Зачем было создавать эту программу если вы не можете довести всё до ума! Всё блять через жопу!!!
25 Червня 2022, 13:40
Мы нужны нашему государству только тогда когда приносим прибыль! А когда мы ничего не приносим мы не кому не нужны!!!!
25 Червня 2022, 15:25
Когда будут деньги 6500 подал заявку 30 марта
25 Червня 2022, 15:26
Когда будут деньги 6500 подал заявку 30 марта
27 Червня 2022, 13:21
Коли отримаю 6500???? Заявку прмйнято успішно 29.03.2022.
27 Червня 2022, 21:25
Закон набув чинності 15 червня після опублікування його в пресі на слідуючий день після підписання президентом, гроші мають зачислятися на рахунки протягом 10 робочих днів після опублікування в пресі, якщо не рахувати вихідних, то походу гроші мають поступити на рахунки 30.06-01.07. Це якщо звісно якщо банки отримають ці кошти від держави вчасно.
30 Червня 2022, 09:35
Чесно кажучи, набридло вже чекати.
01 Липня 2022, 05:00
Вчера пришли , вечером 30.06
01 Липня 2022, 08:02
Для чого анонсувати програми фінансової допомоги населенню, якщо нема коштів у держави? Видали першим зареєстрованим і все. Це точно як з ковідною тисячею. Хто не встиг, тому нема. А нічого, що ті, хто не встигли, сиділи в підвалах без зв'язку або були в дорозі, тікаючи від бомб. Таких багато. А не дали навіть тим, хто і встиг до 31.03.2022 зареєструватися.
01 Липня 2022, 16:22
Добрый день! Подавала заявку 26.03 в ,,єПідтримка")) Пришли 6500 грн 30.06 вечером! У меня инвалидность II группы, работала до войны, но после 24.02 приостановили трудовой договор. И я все прекрасно понимаю - в стране военное положение(( Хочу искренне отблагодарить нашего Президента Зеленского!) Очень выручил!)))
03 Липня 2022, 18:02
Оформила 28 марта.еще ни чего нет
07 Липня 2022, 12:58
я подал на Уон 6500 но они не пришли да я 2 группа инволидности тебя сколько можно грабить вы зодолбали вас просит Владимир Зеленцкий помогите Архан партаненко у него 2група
08 Липня 2022, 20:34
Оформляла є підтримка 27 березня заява надіслана успішно чекала три місяці . Мої знайомі з якими я працювала отримали де моя допомога . Податки сплачувала постійно , верніть те що положено по закону. Щось у вас багато помилок нараховуєте тим кому не положено а кому положено щось пропускаєте. Віддайте мою допомогу Не треба знущатися.
08 Липня 2022, 20:42
Подавала заявку на є підтримка 27 березня успішно. Чекала три місяці . Мої знайомі з якими я працювала отримали за 30 і 31 березня . Податки сплачувала постійно . Чому тому кому не положено нараховували а дійсно кому положено ні або через одного . Верніть мою допомогу яка мені положена законом України . Скільки можно
08 Липня 2022, 20:44
Віддайте мою допомогу
09 Липня 2022, 13:10
Люди добрі як нас обікрали. .93 дні статус в є підтримці був заява надіслана успішно чекайте на10днів. І раптом коли шмигаль написав що є підтримка закрита і всім виплачені кошти статус змінився . Юлія вітаємо типа можно оформити допомогу . Виходить що я не реєструвалася. Сліди змили . Як би я знала що так обдурять я б зробила скриншот заяви яка була надіслана успішно. Навіщо так знущатися дурити і обкрадати народ.
12 Липня 2022, 15:19
В дии 28.03.2022.оформил заву на 6.500.написано сейчас что деньги зарахованы,но на карте в приват 24 в е пидтримка ничего не зашло Сегодня 12.07.зврнис в мин жкономики-бестолку.в трансформации тоже в ПриватБанк-также.каждый ни причем отшвыривает от себя к другим.
12 Липня 2022, 15:23
Помогите пожалуйста разобраться
16 Липня 2022, 15:28
Зареєстровалася 31.03 заявк грошей немає
17 Липня 2022, 11:10
Оформила регистрацию на выплату є підтримка 6500гр. 26.03.22 . Зарегистрировали. Было написано ожидать 10 дней. На 17.06.22 денег не получила . Регистрация в дії изчезла. Как будто я вообще не регистрировалась. Вори и мошенники где мои деньги.
17 Липня 2022, 11:13
Прошлый комент не правильно фамилия не Заводская а Завадская.
17 Липня 2022, 13:42
Зареєструвалася 26.03. така ж ситуація Юлія як і у Вас, грошей немає.
18 Липня 2022, 20:17
Що відбувається? Де наша допомога 6500? Як ішли нарахування пальцем в небо , чи через одного , чи кому повезе? Чи ви думаєте війна все спише? Не треба хоча б зараз, у такий непростий час знущатися над простим народом. Дурити і обкрадати. Віддайте нашу допомогу що положено по закону . Наголошую що чекала 100 днів заява була успішно . А потім різко після закриття статус змінили . Ви що думаєте ми нічого не доб'ємося ? Та ні будемо звертатися до вищих органів !!!!
19 Липня 2022, 08:46
Оформила заяау 24 березня,гроші не отрималп.Люди які оформили пізніше получили.Це рулетка....кому повезе...?
19 Липня 2022, 09:57
Так само, заявка подана 26.03.22, прийшло повідомлення - чекайте зарахування кошів, через 2 тиждні - ви не підпадаєте під категорії виплат. Були написані офіційні запити в ПФУ, податкову, Мінекономіки, вони дали відповідь, що маю право на виплати, звертитись в ДІЮ. А там відповідь, розбирайтесь самі. Інші працівники з моєї роботи, хто подався до 20.03.22, то отримали. А я ні. Такі реалії
21 Липня 2022, 00:02
Заявка була подана ще 25.03.22 і знаходилась у статусі "Очікуйте протягом 10 днів". Усі мої колеги (хто 23.05.22, хто 01.07.22) виплати отримали, а у мене після 01.07.22 змінився статус на "Ваша заявка відхилена". Дія не компетентна у вирішенні питання - радять звернутися до Мінекономіки. Мінекономіки - відповідають, що за заявки відповідає Дія і радять звернутися туди. Крайніх немає((((((((
21 Липня 2022, 00:14
Заявка була подана ще 25.03.22 і знаходилась у статусі "Вітаємо чекайте зарахування протягом 10 днів". Усі мої колеги (23.05.22 та 01.07.22) отримали кошти. А у мене змінився статус на "Ваша заявка відхилена". Дія - не компетентна, радять звернутися до Мінекономіки. А Мінекономіки радять звернутись в Дія. Замкнене коло
27 Липня 2022, 18:03
Так само, заявка подана 31.03.22, прийшло повідомлення - чекайте на зарахування кошів. Зверталася в ПФУ, податкову, Мінекономіки, вони дали відповідь, що маю право на виплати, зверталася в ДІЮ. А там відповідь, розбирайтесь самі.
29 Липня 2022, 06:02
Я зверталась в Міністерство цифрової інформації , отримала відповідь, що я маю право на допомогу і порадили звернутися до суду.
01 Серпня 2022, 06:01
25 марта оформила до сих пор нет.Верните то что вы ГАРАНТИРОВАНО обещали выплатить!
03 Серпня 2022, 14:58
Сьсгодні на каналі " Унраїна NEWS" опубліковано куди дівалися наші 6500 грн., бачите випадково виплатили працівникам бюжетної сфери діяльності аж 25524 чоловікам, а нам, кому положена виплата по Закону немає.
14 Січня 2023, 18:00
все это фейк нет в в дии такой функции