стрічка

Рівненська АЕС отримала чергову погрозу ядерної диверсії

24 Січня 2022, 09:40
РАЕС 510
РАЕС

Увечері 22 січня від керівника відділу в місті Вараш Управління СБУ в Рівненській області надійшло повідомлення про загрозу здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) стосовно ВП «Рівненська АЕС».

Про це інформують на сайті РАЕС.

На РАЕС зібрали антитерористичний штаб, проінформували територіальні органи поліції та СБУ, ДП «НАЕК «Енергоатом», Держатомрегулювання, ПрАТ НЕК «Укренерго» (регіональний диспетчерський центр західного регіону), ДПРЗ-2 ДСНС, посилили фізичний захист та охорону об’єктів електростанції.

Відповідні служби оглянули основне обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.

У результаті проведеного огляду не виявили заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях.

«Рівненська АЕС працює у штатному режимі. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм», – звітують на АЕС.

Читайте також: Конфлікт на Рівненській АЕС: профспілка звинувачує, міськрада заступається

Коментар
Код блоку:
06/10/2022 Четвер
06.10.2022
05.10.2022