Поліцейські Вараша – призери Спартакіади 2022

06 Січня 2022, 10:18
Фото з місця події 427
Фото з місця події

У Рівному поліцейські-самбісти виборювали першість.

У залік «Спартакіади 2022» 5 січня відбулись змагання з боротьби самбо серед працівників поліції. Відзначились на цих змаганнях поліцейські Вараського райвідділу. Про це Район.Вараш повідомили в обласному управлінні поліції.

Виборювали першість ГУНП в Рівненській області п’ять збірних із територіальних підрозділів як у командному, так і в індивідуальному заліках у різних вагових категоріях. У боротьбі за перемогу всі учасники турніру показали високий рівень силової підготовки.

За результатами поєдинків «золото» здобула команда спецпризначенців «КОРДу», друге місце — у бійців РПОП, третє — у Вараського райвідділу поліції.

В індивідуальному заліку перше місце у різних вагових категоріях посіли: до 64 кілограмів — Віталій Бурмай, до 71 кг — Ігор Марков, до 79 — Сергій Нетребич, до 88 кг — Андрій Оксенюк, до 98 кг —  Андрій Онищук і у категорії понад 98 — Микола Арсенюк.