стрічка

У Рафалівській та Полицькій громадах навчальні заклади переходять на дистанційну форму навчання

17 Вересня 2021, 10:05
Дистанційне навчання 421
Дистанційне навчання

На засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської громади вирішили рекомендувати керівникам закладів освіти запровадити у навчальних закладах із рівнем вакцинації освітян менш як 80% дистанційну форму навчання.

Про це повідомляють у Вараській міській раді.

Отож, із 20 вересня Рафалівський ліцей, Рафалівський Петропавлівський ліцей і його структурні підрозділи: Суховільська початкова школа, Рафалівська початкова школа, Рафалівський заклад дошкільної освіти «Сонечко», Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості, Рафалівська дитяча музична школа переходить на онлайн-навчання. Водночас форма навчання у Лозківській гімназії не зазнає змін у навчальному закладі вакциновано понад 80% вчителів.

Зауважимо, що у Полицькій громаді Вараського району із 14 вересня навчальний заклад Полицька ЗЗСО-I-III ст. працює дистанційно, у зв’язку з великою кількістю хворих на COVID-19 та малим відсотком вакцинованих освітян.

Нагадаємо, нещодавно на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС у Рівненській ОДА запропонували перейти на дистанційне навчання закладам освіти із критично низьким рівнем вакцинації. Окрім шкіл Рафалівської громади у списку на онлайн-навчання заклади таких громад: Повчанської Дубенського району; Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району; Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району.

Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший, повідомляє Рівненська ОДА.

                                                                                                                                                 

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021