стрічка

Проти чотирьох призовників Вараської громади відкриють кримінальні провадження

03 Липня 2021, 12:35
фото ілюстративне 1579
фото ілюстративне

У Вараській міській територіальній громаді завершився черговий призов на строкову військову службу, який розпочався у квітні і тривав майже три місяці.

Вараська міська призовна комісія спільно з Вараським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки планове завдання повністю виконали, — запевняють у Відділі оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Вараської міської ради.

До війська направили 24 юнаки, які служитимуть у Збройних силах України, Національній гвардії України та Державній спеціальній службі транспорту.

«Двох призовників зі збірного пункту у селі Здовбиця повернули у зв’язку з виконанням планового завдання та відсутністю команд на відправку», – інформує заступник міського голови, голова міської призовної комісії Роман Хондока.

Військовий комісар Вараського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ярослав Кузло наголошує, що строковиків не залучатимуть до завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил.

Також відомо, що на чотирьох призовників, котрі не з’явилися для відправлення у місця служби, вже спрямовано до правоохоронних органів матеріали щодо відкриття кримінальних проваджень за статтею 335 Кримінального кодексу України.

Читайте такожПодаткова перевірить підприємця, який збирає плату за в'їзд на територію Білого озера

Нагадаємо, що термін строкової військової служби нині становить 18 місяців. Юнаки з освітнім ступенем магістра служитимуть 12 місяців.

Наступний призов цьогоріч триватиме із жовтня до січня для чоловіків 18-27 років.

Коментар
27/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021
25.09.2021