Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
депутати Зарічненської селищної ради
депутати Зарічненської селищної ради

Зарічне: на позачерговій сесії намагались впорядкувати зарплати керівного складу селищної ради

08:31 07.04.2021
2358

Через зарплати працівників Зарічненської селищної ради 6 квітня відбулась позачергова сесія.

Про це пише газета «Полісся».

Під головуванням cелищного голови Богдана Квачука відбулось засідання позачергової шостої сесії Зарічненської селищної ради восьмого скликання. В роботі засідання сесії взяли участь голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради Ігор Ясенюк, депутат Рівненської обласної ради Іван Калюта та 21 депутат селищної ради з 26.

В ході роботи засідання сесії присутні розглянули питання впорядкування заробітних плат керівного складу Зарічненської селищної територіальної громади.

Сесія почалася з того, що голова Зарічненської ОТГ Богдан Квачук оголосив про те, що всі четверо працівників керівного складу, які отримали матеріальну допомогу, написали заяви про вирахування з їх заробітної плати матеріальної допомоги в бюджет селищної ради.

Нагадаємо, напередодні соціальними мережами активно поширилась інформація про заробітні плати посадовців місцевого самоврядування. Натомість у селищній раді ті дані назвали фейковими та навіть із заявами про наклеп та поширення неправдивої інформації працівники ради звернулись до правоохоронних органів, а саме до кіберполіції та прокуратури.

Яке рішення прийняли депутати під час позачергової сесії, подаємо тут:

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 квітня
Вчора
15.04.2021
14.04.2021
13.04.2021
12.04.2021