Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Перший енергоблок Рівненської АЕС готовий до роботи в понадпроєктний термін

13:35 22.11.2020
570

Енергоблок №1 Рівненської атомної електростанції (РАЕС) готовий до експлуатації в понадпроєктний термін. Такий висновок зробила спеціальна інспекція.

У п’ятницю, 20 листопада інспекція Держатомрегулювання України підсумувала перевірку готовності діяльності енергоблока №1 Рівненської АЕС у понадпроєктний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки. Про це повідомляють на сайті РАЕС.

Упродовж тижня фахівці Держатомрегулювання України, а також експерти ДНТЦ ЯРБ, під керівництвом державного інспектора, заступника директора Департаменту з питань безпеки ядерних установок - начальника відділу ліцензування діючих ядерних установок Держатомрегулювання України Валерія Бугая під час обходів та зустрічей з фахівцями РАЕС перевіряли відповідність поданої документації та стан реалізації заходів, визначених за результатами періодичної переоцінки безпеки енергоблоку №1 РАЕС.

За словами керівника інспекції Валерія Бугая, за короткий час, який працювала комісії вдалося виконати поставлені завдання та в повному обсязі перевірити ті напрямки, які були визначені планом інспекційної перевірки.

«В ході інспекції оцінено реальний стан обладнання на енергоблоці №1 РАЕС. Інформація, яка міститься в документах, що були подані до Держатомрегулювання достовірна. Головному інженеру - першому заступнику генерального директора електростанції передано відповідний акт, в якому відображено результати перевірки, позитивні практики, а також надано певні рекомендації. Фахівці РАЕС до 10 грудня мають розробити відповідні заходи щодо їх усунення або компенсації. Хотілося б зазначити, що у ході перевірки персонал підприємства відкрито та оперативно надавав інформацію. Членами комісії не виявлено фактів і обставин, які б перешкоджали подальшій безпечній експлуатації енергоблоку №1 РАЕС у понадпроєктий термін», – підсумував Валерій Бугай.

На 10 грудня запланована колегія Держатомрегулювання щодо розгляду результатів експертизи звіту з періодичної переоцінки безпеки (ППБ) енергоблоку №1 РАЕС. Наступний крок – ліцензійна комісія, яка розгляне проєкт змін до ліцензії щодо встановлення нових термінів проведення ППБ та за необхідності внесе додаткові умови та обмеження до довготермінової експлуатації енергоблоку.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 січня
Сьогодні
Вчора
23.01.2021
22.01.2021
21.01.2021
20.01.2021