стрічка

У «день тиші» поліцейські реагуватимуть на порушення виборчого законодавства

23 Жовтня 2020, 17:34
740

Перевірку розпочнуть сьогодні о 24-тій годині останньої п’ятниці перед днем голосування.

Відповідно до статті 52 Виборчого кодексу України закінчується строк проведення передвиборної агітації. Про це інформує пресслужба ГУНП у Рівненській області

За порушення передвиборної агітації поза строками, встановленими законом, передбачена адміністративна відповідальність за статтею 212-10 КУпАП та тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники ситуаційного центру поліції області здійснюють цілодобовий моніторинг інформації щодо порушень виборчого законодавства, зокрема і строків проведення виборчої агітації. Поліцейські області переведені на посилений варіант несення служби із 12 жовтня. На Рівненщині до забезпечення публічної безпеки та порядку на виборчих дільницях задіяні 1363 працівники поліції. Крім того, додатково понад 424 поліцейських та 32 військовослужбовці патрулюватимуть населені пункти області у день виборів.

Читайте також: Місцеві вибори: як заповнювати бюлетень, щоб ваш голос не пропав

Коментар
Код блоку:
01/12/2022 Четвер
01.12.2022