Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дитячий конкурс
Дитячий конкурс

На Рівненській АЕС визначили призерів дитячо-юнацького конкурсу творчості

18:01 15.09.2020
311

На Рівненській АЕС визначили призерів дитячо-юнацького конкурсу творчості «Енергоатом: енергія, що живить мрії» з числа талановитої молоді міста-супутника.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 17 дітей, які навчаються у 3-11 класах загальноосвітніх закладах міста. Зокрема найактивнішими виявилися учні Вараської ЗОШ №3, вихованці підліткового клубу «Бригантина» та гуртків Палацу культури РАЕС. Творчі роботи були представлені у двох номінаціях: «Малюнок, живопис, графіка» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Про це інформують в прес-службі РАЕС.

Конкурсна комісія у складі представників структурних підрозділів РАЕС, у тому числі Організації молоді ППО РАЕС та ВП ГО «УкрЯТ» в Рівненській області, відзначила багатосторонність висвітлення тематики конкурсу. Члени комісії також зауважили на тому, що карантинні заходи значно обмежили кількість учасників. Взявши до уваги вік учасників, художню майстерність, вміння розкрити тему, оригінальність композиції робіт, переможців конкурсу визначено у двох вікових групах.

У номінації «Малюнок, живопис, графіка» у молодшій віковій групі почесне перше місце виборола робота семикласниці ЗОШ №1 Юлії Гурман, друге місце здобула шестикласниця з гімназії Надія Бунечко та третю сходинку посіла восьмикласниця ЗОШ №1 Анастасія Ковальчук. У старшій віковій групі гідну роботу у даній номінації представила десятикласниця ЗОШ №5 Анастасія Каштельян, яка завоювала друге місце. У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» переможною стала художня робота восьмикласниці ЗОШ №4 Діани Федіни та другу сходинку п’єдесталу посіла шестикласниця ЗОШ №5 Дарія Каштельян.

Усі призери конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, а на решту конкурсантів очікують заохочувальні винагороди. Окрім того, за активну співпрацю в проведенні конкурсу грамотами відзначено роботу вчителя ЗОШ №3 Людмилу Катюху та керівника творчого гуртка Палацу культури РАЕС Оксану Пашко. На початку жовтня роботи юних талантів з м. Вараш візьмуть участь у другому – фінальному етапі всеукраїнського конкурсу, який через карантинні обмеження цьогоріч відбудеться в онлайн форматі.

Читайте також: Популярні професії серед вступників у профтехи 2020 року

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 вересня
Вчора
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020
23.09.2020
22.09.2020
21.09.2020
20.09.2020