У Вараші судитимуть двох чоловіків за збут метадону: їм загрожує до 10 років ув’язнення
У Вараші перед судом постануть двоє місцевих жителів (39- та 41-річного віку), яких обвинувачують у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних речовин.
Про це повідомляє поліція.
За даними слідства, чоловіки придбали метадон із метою подальшого продажу. Наркотики вони збували «з рук у руки», а також пересилали поштою, маскуючи у одяг.
Правоохоронці задокументували п’ять фактів збуту за період із січня по лютий 2026 року.
Відомо, що один із обвинувачених раніше вже був судимий за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків і вчинив нове правопорушення під час іспитового терміну. Його спільник також раніше потрапляв у поле зору правоохоронців за аналогічні злочини.
Слідчий повідомив обом чоловікам про підозру. На час досудового розслідування суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави, яким вони скористалися.
Наразі досудове розслідування завершене, а обвинувальний акт скерований до суду.
Санкція інкримінованої статті передбачає від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також:
- Вознесенськ
Збувала наркоречовину у власному дворі: у Вознесенську затримали жінку за підозрою у незаконній реалізації наркотиків
- Вараш
У Вараші викрили 44-річного торговця метадоном
- Ужгород
В Ужгороді викрили групу наркодилерів, які збували метадон на території Закарпаття
- Рівне
У Рівному судитимуть чоловіка за повторний збут наркотиків