Добра справа з ароматом випічки: ліцей у Зарічному зібрав 44 тисячі гривень для захисників

У Зарічненському ліцеї №2 відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.
Учні, педагоги та батьки спільними зусиллями зібрали 44 586 гривень, які передадуть на потреби українських захисників, – повідомляє кореспондент Район.Вараш.
Ароматом домашньої випічки, дитячим сміхом і щирим бажанням допомогти тим, хто боронить Україну, був наповнений ліцей у Зарічному 24 лютого.
Учні, педагоги та батьки об’єднались задля благородної мети – підтримки Збройних сил України. Благодійний ярмарок став прикладом згуртованості та небайдужості. На столах – десятки видів солодощів, випічки та домашніх страв, приготованих з любов’ю.
Особливою частиною дня стала зустріч із представниками Державної прикордонної служби України. Діти мали змогу поспілкуватись з військовими, дізнатися більше про їхню службу та почути слова вдячності за підтримку.
Зібрані кошти передадуть на потреби українських військових.








